Внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації, зазначеної у декларації про готовність до експлуатації індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд..

Дата: 20.09.2023 11:18

сільськогосподарського, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява про прийняття в експлуатацію об’єкта

2.Один примірник заповненої декларації

3.Звіт (крім випадків, коли проставлено у технічному паспорті відмітка про проведення технічного обстеження)

4.Засвідчена копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об’єкт

5.Засвідчена копія технічного паспорта (з відміткою коли проставлена відмітка про проведення технічного обстеження)