Внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації, зазначеної у декларації із виправленням технічної помилки у поданій декларації про готовність до експлуатації індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків,

Дата: 20.09.2023 11:17

господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель іспоруд сільськогосподарського призначення,що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява про внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації

2.Декларації про готовність об’єкта до експлуатації

Умови і випадки надання:

Підставою для одержання послуги є виявлення технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки) або отримання відомостей про виявлення недостовірних даних в зареєстрованій декларації необхідно внести зміни

Подається замовником (або уповноваженою особою):

1) в електронній формі через електронний кабінет шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія) (у разі реалізації технічної можливості);

2) у паперовій формі або поштовим відправленням з описом вкладення через центри надання адміністративних послуг.

Після подання декларації в електронній формі її статус можна перевірити в електронному кабінеті. Повідомлення про вдалу реєстрацію чи повернення документа на доопрацювання також з’явиться у електронному кабінеті і буде відправлено на електронну пошту. Щойно декларація буде зареєстрована, запис про це з’явиться в Реєстрі будівельної діяльності. Перевірити реєстрацію декларації можна за допомогою Порталу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.