Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою

Дата: 20.09.2023 10:52

Хто може звернутися: фізична особа, юридична особа
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

1.Запит про надання відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою, за встановленою формою

2.Документ, що засвідчує повноваження уповноваженої особи

Умови і випадки надання:

Для отримання відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою, необхідно подати до центру надання адміністративних послуг особисто або уповноваженою особою пакет потрібних документів шляхом направлення поштою або в електронному вигляді через офіційний вебсайт Держгеокадастру.

У разі подання заяви уповноваженою особою, до заяви додається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження.