Державна реєстрація змін до відомостей про меліоративну мережу з видачею витягу з Державного земельного кадастру

Дата: 20.09.2023 10:40

Хто може звернутися: фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець, представницький орган місцевого самоврядування
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

1.Заява про державну реєстрацію мережі, складової частини меліоративної мережі (змін до відомостей про них) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру;

2.Документи, на підставі яких встановлено відомості про меліоративну мережу, складову частину меліоративної мережі;

3.Електронний документ, що містить відомості про меліоративну мережу, складову частину меліоративної мережі.

Умови і випадки надання:

Державна реєстрація змін до відомостей про меліоративну мережу здійснюється на підставі заяви  заінтересованої особи або органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування.

Для державної реєстрації змін до відомостей про меліоративну мережу заявник подає Державному кадастровому реєстратору заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про меліоративну мережу за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру та додані до неї документи.

Державна реєстрація змін до відомостей про меліоративну мережу  здійснюється або мотивована відмова у такій реєстрації надається протягом чотирнадцяти робочих днів з дня реєстрації заяви.