Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Дата: 18.09.2023 16:58

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.- заява про внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Під час формування та реєстрації заяви державний реєстратор, уповноважена особа встановлює особу заявника.
Встановлення особи здійснюється за паспортом громадянина України, паспортним документом іноземця.
У разі подання заяви уповноваженою на те особою державний реєстратор, уповноважена особа перевіряє обсяг повноважень такої особи на підставі документа, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи.
- документи, що підтверджують сплату адміністративного збору.
-документ, у якому виявлено технічну помилку (у разі внесення відповідних змін у зв’язку з виявленням технічної помилки).
У випадках, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,
Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,
додатково подаються інші документи.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА: