Посвідчення заповіту (крім секретного)

Дата: 18.09.2023 16:21

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1. Картка платника податків з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.
2. Документ, за яким встановлюється особа, яка звернулася завчиненням нотаріальної дії.
 У разі, якщо за фізичну особу, яка внаслідок фізичної вади, хвороби не може власноручно підписати заповіт, підписується інша фізична особа – документ, за яким встановлюється інша особа.
Заповіт (не менше ніж у двох примірниках, один з яких залишається у справах органу місцевого самоврядування) – за наявності.
Якщо заповіт подається заявником він має бути складений у письмовій формі, із зазначенням місця і часу складення
заповіту, дати та місця народження заповідача та підписаний особисто заповідачем. Посадова особа органу місцевого самоврядування посвідчує заповіт, який написаний заповідачем власноручно або за допомогою загальноприйнятих технічнихзасобів.
 Документ, що підтверджує сплату державного мита, або документ, на підставі якого особа звільняється від сплати державного мита.
Раніше посвідчений заповіт – у разі зміни заповіту чи посвідчення нового заповіту (за бажанням).
Документи на право власності на майно, яке заповідачі заповідають, – у випадку, якщо посвідчується заповіт подружжя (для перевірки належності заповідачам майна на праві спільної сумісної власності).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА: