Надання згоди розпорядників земельних ділянок комунальної власності на поділ та об’єднання таких ділянок

Дата: 18.09.2023 16:12

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява клопотання на ім'я сільського голови.
2. Копія паспорту громадянина (1,2 сторінка та сторінка з відміткою реєстрації місця проживання).
3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (для фізичної особи).
4.Копія виписки чи витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи підприємця.
5.Копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичної особи).
6. Копія технічного паспорту на об'єкт нерухомості, складеного суб'єктами господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію нерухомого майна (у разі наявності).
7.Копію документів, що посвідчують право власності на нерухоме майно згідно з чинним законодавством ( у разі наявності).
8. Викопіювання з кадастрової карти (плану) або інші графічні матеріали, на яких зазначено план поділу чи об’єднання земельних ділянок, розроблений на актуальній топографо-геодезичній зйомці.
9. Копія довіреності, на підставі якої інтереси одержувача адміністративної послуги представлятиме уповноважена особа (у разі потреби), ( за наявністю оригіналу).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА: