Надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду

Дата: 18.09.2023 16:04

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява

2.Актуальна топографо-геодезична зйомка (не давніша за 24 місяці) (оригінал та копія засвідчена виконавцем робіт)

3.Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (оригінал та копія засвідчена суб’єктом звернення)

4.Графічний додаток до рішення, розроблений на актуальній топографо-геодезичній зйомці землевпорядною організацією (оригінал)

5.Довідка про відсутність заборгованості по орендній платі за землю (з ДПІ) (оригінал)

6.Договір оренди землі з невід’ємними частинами (оригінал та копія)

7.Додаткові угоди до договору оренди землі (у разі наявності) (оригінал та копія)

8.Копія виписки або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

9.Облікова картка фізичної особи – платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку (ідентифікаційного номера) та мають відповідну відмітку в паспорті громадянина України) (оригінал та копія)

10.Паспорт громадянина України (оригінал та копії 1-2 ст., відмітки про місце реєстрації)

11.План земельної ділянки, яка передається в суборенду, розроблений на актуальній топографо-геодезичній зйомці та погоджений орендарем та суборендарем земельної ділянки (оригінал)

12.Рішення про надання в оренду земельної ділянки, на підставі якого укладений договір оренди землі (оригінал та копія)

13.Документи, що посвідчують право користування даними будівлями та спорудами суборендарем (оригінали та копії засвідчені суб’єктом звернення)