Внесення змін до договору оренди землі (договору оренди земельної ділянки, договору на право тимчасового користування землею (в тому числі, на умовах оренди)

Дата: 18.09.2023 16:00

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1. Заява на ім’я сільського голови про внесення змін до договору оренди земельної ділянки
2. Графічні матеріали, на яких зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки (викопіювання, ситуаційна схема, кадастровий план, тощо).
3. Паспорт громадянина України, установчі документи для юридичних осіб.
4. Податковий номер (крім фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку (ідентифікаційного номера) та мають відповідну відмітку в паспорті громадянина України).
5.Документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою (у разі наявності).

6. Документ, що посвідчує право власності на нерухоме майно, (у разі наявності будівель).
Примітка: У разі якщо документи подаються уповноваженою особою додатково подається нотаріально посвідчена копія довіреності або доручення (копії документів подаються разом з оригіналами для звірки).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА: