Продаж не на конкурентних засадах земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб

Дата: 18.09.2023 15:59

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява (клопотання)

2.Витяг з Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки

3.Правовстановлюючі документи на розташовані на земельній ділянці об’єкти нерухомого майна

4.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, належним чином погоджений

Умови і випадки надання:

Не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі розташування на земельних ділянках об'єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб та інших випадках, згідно зі статтею 134 Земельного кодексу.

У заяві потрібно зазначити відомості про заявника:

- для фізичної особи, для фізичної особи-підприємця прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, контактний телефон;

- для юридичної особи - найменування юридичної особи, місцезнаходження, код платників податків згідно з ЄДРПОУ, прізвище, ім’я та по батькові керівника юридичної особи/уповноваженої особи, контактний телефон (факс).