Надання згоди на поділ чи об’єднання раніше сформованих земельних ділянок

Дата: 18.09.2023 15:55

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Заява

2.Документ, що посвідчує особу

3.План поділу/об’єднання земельних ділянок, розроблений на актуальній топографо-геодезичній зйомці (оригінал)

4.Документи, що посвідчують право власності на земельні ділянки (у разі, якщо земельні ділянки, які плануються до поділу чи об’єднання, межують з земельними ділянками, що перебувають у власності суб’єкта звернення)

Умови і випадки надання:

Формування земельних ділянок здійснюється, зокрема, шляхом поділу чи об'єднання раніше сформованих земельних ділянок. Сформовані земельні ділянки підлягають державній реєстрації у Державному земельному кадастрі.

Формування земельних ділянок шляхом поділу та об'єднання раніше сформованих земельних ділянок, які перебувають у власності або користуванні, без зміни їх цільового призначення здійснюються за технічною документацією із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок.