Встановлення обмеженого платного або безоплатного користування чужою земельною ділянкою (сервітуту)

Дата: 18.09.2023 15:53

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1. Заява (клопотання) на ім'я сільського голови.
2. Копія паспорту громадянина (1,2 сторінка та сторінка з відміткою реєстрації місця проживання).
3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (для фізичної особи).
4.Копія виписки чи витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи- підприємця.
5.Копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичної особи).
6. Копія довіреності, на підставі якої інтереси одержувача адміністративної послуги представлятиме уповноважена особа (у разі потреби), ( за наявністю оригіналу).
7. Витяг з державного земельного кадастру.
8. Технічна документація із землеустрою що встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, (сервітуту).
9. Документи по суборендарю:

а) копія паспорту громадянина (1,2 сторінка та сторінка з відміткою реєстрації місця проживання);
б) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (для фізичної особи);
в) копія виписки чи витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи- підприємця;
г) копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичної особи).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА: