Видача довідки про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

Дата: 18.09.2023 14:17

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ:

1.Письмова заява про отримання довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

2.Документ, що посвідчує особу представника (у разі подання заяви представником особи)

3.Документ/ документи всіх зареєстрованих осіб, до якого/яких внесені відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання

4.Будинкова книга (у разі наявності у заявника)

5.Документ, що підтверджує право власності або право на проживання в житлі

6.Рішення суду (у разі необхідності/наявності)

7.Свідоцтво про народження/шлюб/розірвання шлюбу/смерть або інший документ, який підтверджує факт родинних зв’язків

8.Свідоцтво про народження дитини (за потреби)

9.Документ, що підтверджує повноваження особи як представника (у разі подання заяви представником особи)

10.Свідоцтво про належність до громадянства України, якщо вона не досягла 16-річного віку

Умови і випадки надання

Довідка про склад сім’ї та реєстрацію місця проживання необхідна для:

-отримання багатьох видів державних допомог, пільг, субсидій;

-укладання договору про надання населенню послуг з електропостачання, водовідведення, вивозу сміття, з газопостачання; -взяття на квартирний, земельний облік;

-при вчиненні нотаріальних дій (оформлення спадщини, відкриття спадщини, посвідчення договорів) та ін.

Документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини – батьками (усиновлювачами) (у разі подання заяви представником особи)

До заяви додаються копії та оригінали документів, зазначених у переліку.

До документів, до яких внесені відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання, відносяться паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання тощо.