Вічна пам'ять Володимиру Геращенку!

Дата: 14.09.2023 16:17

14 вересня 2023 року на території Великоплосківської сільської територіальної громади було оголошено Днем жалоби.

З великим сумом і повагою ми сьогодні зібрались, щоб проститися і провести в останню путь  загиблого у російсько-українській війні військовослужбовця – жителя села Тростянець Великоплосківської сільської ради Володимира ГЕРАЩЕНКА.

На знак скорботи за загиблим на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій було приспущено  Державний прапор України з чорною стрічкою та  вшановано пам’ять загиблого героя хвилиною мовчання.

При зустрічі героя мешканці громади утворили Коридор шани з початку села до будинку військовослужбовця. Велика кількість людей прийшли попрощатися з Володимиром.

Слова великого співчуття виразили представники місцевої влади та бойові товариші.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Володимира і завжди пам'ятатимемо про нього як про справжнього героя. У ці хвилини скорботи ми згадуємо його самовідданість, мужність і безкорисливість. Він був прикладом мужності, сили і непохитної відданості нашій країні.

Висловлюємо щирі співчуття родині нашого захисника.
Схиляємо голови у скорботі, поділяємо Ваш біль. Нехай Господь дасть Вам сил і витримки, нехай допоможе перенести це тяжке горе.

Вічна і світла Пам’ять, Герою-Захиснику!