Апаратна нарада

Дата: 21.08.2023 10:54

21 серпня 2023 року під головуванням сільського голови Івана Максимовича Батуріна була проведена апаратна нарада з керівниками виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств та старостами старостинських округів (дистанційно) Великоплосківської сільської ради.

У рамках наради першчергову увагу було приділено питанню стосовно застосування адміністративного стягнення у формі громадських робіт. Це відноситься до практики накладання покарання на осіб, які порушили адміністративні норми або правила, у вигляді зобов'язання виконати певний обсяг суспільно корисних робіт як спосіб компенсації за порушення підпалювання стерні.

У зв'язку з початком навчального року, що наближається, особливо підкреслено увагу до питань забезпечення порядку та безпеки у наших укриттях.

Також на нараді були визначені заходи до Дня Незалежності України.

Кожна нарада дозволяє визначити нові напрямки роботи апарату сільської ради для покращення якості життя мешканців та розвитку нашої громади.