ВІТАЄМО З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 12.08.2023 08:30

Разом зі світовою спільнотою Україна сьогодні відзначає Міжнародний день молоді.

Сьогодні свято енергійних, завзятих, розумних, молодих людей, які змінюють сьогодення та будують майбутнє.

Дорогі наші представники молодого покоління! Вітаю вас зі святом!

Ви живете в незалежній, вільній державі, але на ваші найкращі роки життя випало багато сумних та, навіть, жахливих подій, у ваш найкращий вік життя увійшла війна, яка принесла на нашу землю біль, сум, втрати та розруху.

Значна частина молодих людей щодня віддає свої життя за майбутнє у вільній та мирній країні.

Вам, наші діти, яким ми завжди бажаємо тільки найкращого в житті, доведеться бути першими у відбудові зруйнованої інфраструктури, відновленні економіки та відродженні людського капіталу в Україні.

Наші діти, ви наша опора та надія! Теперішнє та майбутнє країни саме у ваших руках, а ми - старше покоління, завжди будемо поряд, завжди підтримаємо вас в добрих починаннях, завжди надамо слушні поради та передаємо заповіт наших предків: "Бути чесними, добрими, порядними, сильними, мужніми людьми, любити рідних, берегти родинні цінності, шанувати старших, цінувати друзів, розвивати та захищати своє село, свою громаду та нашу Батьківщину!"

Ми різні, та ми єдині!

Ми обов'язково переможемо!