Ми перші!

Дата: 04.08.2023 17:30

Фото без описуСьогодні 4 серпня відбувся товариський турнір з футболу у форматі 8+1 у селищі Велика Михайлівка на центральному стадіоні серед дітей 2010 р.н. під гаслом "Рухаймося разом до перемоги ЗСУ".

Відкрили турнір з державного гімну України 🇺🇦 та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих під час війни.

Згідно жеребкування почалися запекли поєдинки! У першій грі команді Степанівки забив Труханов Кирило ⚽ У другому матчі забив Балан Станіслав ⚽ У третьому вирішальному поєдинку відзначилися голами : Аксьонов Микита⚽ та Труханов Кирило ⚽

Вся  наша команда проявила характер та волю до перемоги тому і вдався результат на відмінно! Чемпіони! Нарешті 1 місце хоч і в товариському турнірі , але це класна подія для громади та всього керівництва Великоплосківської громади у пропаганді здорового способу життя та популяризації футболу!

Кращим гравцем визначено Труханова Кирила та найкориснішим гравцем Іванова Романа.

2-ге місце - Степанівська громада

3-е місце - Великомихайлівська громада

4-е місце - Захарівська громада

Слава ЗСУ 🇺🇦⚽💪. Навіки Слава!!!