У Новосавицькій бібліотеці-філії відбулася бесіда "Торгівля людьми - це не міф, це реальність" та перегляд відеофрагмента "Торгівля людьми в Україні"

Дата: 01.08.2023 10:10

30 липня - Всесвітній день протидії  торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році  Генеральною Асамблеєю ОНН. З метою підвищення рівня проінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків, дітей, які стали  жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим  та   протидіяти торгівлі людьми у Новосавицькій бібліотеці-філії відбулася бесіда "Торгівля людьми - це не міф, це реальність" та перегляд відеофрагмента "Торгівля людьми в Україні". Бібліотекарка Скавронік Л.В. розповіла, що жертвою торгівлі може стати хто завгодно, незалежно від статі та віку.

Завжди будьте обережними у спілкуванні з незнайомими людьми!