29 липня 2023 року в селі Великоплоске Роздільнянського району, відбулись зональні змагання спортивних ігор Одеської області з футболу сезону 2023 року серед сільських громад

Дата: 30.07.2023 15:52

Фото без опису29 липня 2023 року в селі Великоплоске Роздільнянського району, відбулись зональні змагання спортивних ігор Одеської області з футболу сезону 2023 року серед сільських громад.

У змаганнях взяли участь 3 команди: Великоплосківська ТГ, Степанівська ТГ та Новоборисівська ТГ.

До матчу завітав Великоплосківський сільський голова Іван Максимович Батурін.  У своїй промові він нагадав, що ми маємо можливість проводити гру в реаліях сьогодення завдяки Збройним Силам України, які захищають нашу країну та запросив присутніх  вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.
Сільський голова щиро привітав кожну команду та побажав гарної гри.

Команди згідно жеребкування зіграли кожен з кожним за коловою системою. Далі Андрій Зарічук - головний арбітр змагань ознайомив з помічниками арбітрами: Юрій Середніцький та Віталій Левченко, делегат Павло Гальцев. Андрій Зарічук надав старт футбольним баталіям. Всього зіграли 3 матча, ось такі технічні результати:
1. Великоплоске - Степанівка 0:2 (Хрущ О. та Гофман І.)
2. Степанівка - Новоборисівка 2:0 (Кіссе О. та Хрущ О.)
3. Новоборисівка - Великоплоске 3:1 (Паршиков В., Повстанюк А., Савва С. - Абрамчук А.).

Після гри господарі пригостили всіх присутніх дуже смачною юшкою.

Вітаємо команду Степанівської громади з виходом у півфінал змагань і бажаємо сильно та гідно представити нашу зону #5 (Північ).

Дякуємо організаторам Т. О. Федоренковій, В.А. Кольчак та В. І. Копяку. Велика вдячність нашим мужнім та сильним ЗСУ 💪 за те, що кожного дня доводите всьому світу, що ми непереможні та єдині!
Віримо у Вас! Віримо у перемогу!

СЛАВА УКРАЇНІ🇺🇦
Героям Слава! ✌️