Відкриття класу безпеки у Новосавицькій гімназії

Дата: 28.07.2023 17:18

Війна в Україні продовжує  вносити свої корективи в житті кожного з нас…

Нині воєнні ризики є частиною нашого життя, тому маємо бути готовими захистити себе і дітей.

Сьогодні, 28.07.2023 року, в селі Новосавицьке Великоплосківської територіальної громади, відбулося відкриття інтерактивного "Класу безпеки", який є  результатом діяльності апарату виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, депутатського корпусу, спеціалістів відділу освіту та педагогів.

Відкриття "Класу безпеки" здійснили сільський голова громади Батурін Іван Максимович, заступник начальника - начальник ВЗНС Роздільнянського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Гложик Віктор Ігорович та головний інспектор ВЗНС Роздільнянського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Гнаткович Андрій Володимирович, директор Новосавицької  гімназії Стукалова Ліна Борисівна.

Клас створено в рамках реалізації всеукраїнського проєкту «Клас безпеки» та  облаштований відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Метою створення такого  класу є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги та рятування в умовах надзвичайних ситуацій.  Для цього будуть залучені педагогічні та медичні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, учасники бойових дій, волонтери та інші зацікавлені сторони.

Турбота про дітей та іх безпека під час воєнного часу – це вираження нашого людського обов'язку та відповідальності!

Бережіть один одного!

Все буде Украіна!