У Новосавицькій бібліотеці-філії проведено практичне заняття "Надання первинної домедичної допомоги".

Дата: 28.07.2023 08:28

В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа. Прості речі рятують життя. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе опанувати  себе в екстреній ситуації та надати першу допомогу.

У Новосавицькій бібліотеці-філії педіатром Барською Ганною Сергіївною було проведено практичне заняття "Надання первинної домедичної допомоги".

Діти навчилися надавати допомогу при переломах та вивихах, опрацювали основи штучного дихання СЛР, навчилися накладати жгута та надавати допомогу при перегріванні на сонці. Протягом заняття учасники заходу  з цікавістю і захопленням слухали розповідь Ганни Сергіївни , активно брали участь у практичному занятті та здобули нові безцінні знання!

Висловлюємо щиру подяку  медикині за професійне та вкрай необхідне навчання!