ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 13.06.2023 11:11

Робітники відділу комунального господарства та благоустрою, соціальні робітниці разом з відділом соцзахисту сформували продуктові набори для вразливих верств населення нашої громади.

Набори з чотирьох видів продуктів (борошно, крупа кукурудзяна, макарони та олія) сформовані Великоплосківським Гуманітарним штабом спільно з Одеським.

Сім'ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, а також особи з інвалідністю з дитинства та особи з інвалідністю загального захворювання І, ІІ, ІІІ груп інвалідності, які зареєстровані та проживають на території Великоплосківської громади, можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору сформованого спільно з обласним Гуманітарним штабом.

Осіб вказаних категорій запрошуємо для отримання допомоги 12.06.2023 з 15:30 до 16:30 у приміщенні Будинку культури с. Великоплоске.

На території старостинських округів набори можна отримати у старост 13.06.2023 року.

УВАГА!
При отриманні продуктових наборів при собі мати паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення особи з інвалідністю.

Дякуємо добрим людям за допомогу.
Разом ми сильні!