Дата: 08.06.2023 15:29

Відповідно до Регламенту виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Великоплосківської сільської ради №1/08-VII від 17 липня 2019 року, керуючись статтями 42, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», 8 червня 2023 відбулося засідання виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Івана Батуріна.

Згідно плану роботи виконавчого комітету розглянули низку питань порядку денного:

1. «Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна малолітньої дитини»

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник служби у справах дітей

2. «Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна малолітньої»

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник служби у справах дітей

3. «Про затвердження висновку Органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав»

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник служби у справах дітей

4. Про погодження договорів про надання соціальної послуги «Стаціонарний догляд» Новосавицьким психоневрологічним будинком-інтернатом.

Доповідає: Ірина Звягінцева – начальник відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

5. Про утворення Координаційного центру підтримки цивільного населення та затвердження положення про нього.

6. Про розгляд заяв громадян з питань уточнення адреси житлового будинку.

Доповідає:Олена Сорокіна – головний спеціаліст з демографічних, міграційних та мобілізаційних питань.