Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

«Сонячний настрій дитинства»

Дата: 01.06.2023 13:46
Кількість переглядів: 180

Фото без опису

    Дитинство – це найщасливіший етап життя кожної людини

Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами, а у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

   Щорічно, 1 червня, в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей, запроваджене з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини. Адже кожна дитина має невід’ємне право на життя, бути щасливими, навчатися, розвиватися, зростати в атмосфері любові та злагоди. А ми, в свою чергу, повинні турбуватись про них, щоб вони виросли достойними людьми  та патріотами своєї Батьківщини.

   З нагоди цього свята КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» для своїх читачів підготувала мультфільм «Сонячний настрій дитинства» .

А наостанок усі отримали солодкі подарунки.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь