Онлайн-зустріч на тему: "Незадекларована праця: негативні наслідки для роботодавця та працівника"

Дата: 29.05.2023 10:46

В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, не задекларована праця і неформальна економіка наносять невиправної шкоди обороноздатності країни.

Намагаючись збільшити свої прибутки деякі роботодавці уникають укладення трудових договорів і , відповідно, сплати податків. Працівники, які не мають належним чином оформлених трудових відносин, позбавляються права на гідні умови праці, захист своїх інтересів у сфері праці, гарантій у соціальному захисті.

Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників та примушення їх до роботи на умовах роботодавця.

30 травня об 11:00 відбудеться онлайн-зустріч з експертами, які розкажуть про негативні наслідки для роботодавців та працівників.

Експерти:

Наталія Козирєва

Олександр Жовтан

Ви дізнаєтесь:

Які закони регулюють трудові відносини? Чому незадекларована праця це погано?

Переваги офіційного працевлаштування для працівників, роботодавців;

Захист працівників у суді.

Докладніше за посиланням: