Відбулася зустріч з представниками суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на ділянці відповідальності віпс «Слов’яносербка» (тип Б).

Дата: 24.05.2023 15:38

24 травня 2023 року відбулася зустріч з представниками суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на ділянці відповідальності віпс «Слов’яносербка» (тип Б), щодо обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998р. №1147».

У нараді взяли участь:

• Великоплосківський сільський голова;
  • Начальник віпс «Слов’яносербка» (тип Б) впс «Велика Михайлівка» (тип Б);
  • Представники суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на ділянці відповідальності віпс «Слов’яносербка» (тип Б).

В ході засідання були розглянуті питання порядку денного:

1. Доведення до учасників робочої зустрічі, проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1147».
  2. Обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998р. №1147».
  3. Узагальнення пропозицій та зауважень за результатами проведеної робочої зустрічі.