Пам'ятаємо тих, хто боровся за Україну тоді! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!
Шановні жителі громади!
У ці травневі дні ми, як і більшість народів світу, відзначаємо День пам’яті та примирення та 78-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Наш народ України – один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок у Другій світовій війні.
Ми не забуваємо героїв-воїнів – наших односельців, які пішли на фронт і не повернулися у свої рідні оселі.
Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу.
Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю усіх героїв, які відстоювали суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, усіх, хто поліг у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю.
Ми віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся та бореться за Вільну та Соборну Україну.
Ця пам'ять непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні – гордість і радість наполовину зі святою скорботою.
До Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території громади заплановано заходи, присвячені пам’яті воїнів-земляків, які загинули у роки Другої світової війни:
- покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у період Другої світової війни;
- виставка архівних документів;
- перегляд відеопроєктів «Ми пам’ятаємо»;
- відвідування та привітання мешканців, які мають статус «Діти війни».
8 травня 2023 року на території Великоплосківської сільської ради було проведено ряд заходів за участю представників виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, представників громадськості:
- покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у роки Другої світової війни;
- вшанування пам’яті усіх загиблих хвилиною мовчання;
- на території громади проведено акцію «Дерево перемоги» під час якої біля історичних місць, в парках було висаджено саджанці павловнії на знак вшанування пам’яті героїв.
Пропонуємо жителям громади долучитися до заходів у зручний для вас час.
В День пам’яті та примирення ми вшановуємо усіх загиблих героїв різних часів. День пам’яті – це лише часточка великої данини, пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу.
Зігріємо душевним теплом тих, хто пізнав воєнне лихоліття – родини, які нині втратили синів, чоловіків, батьків. Не залишимо без уваги усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України. Нехай у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну землю.
Слава нашим героям та вічна пам'ять загиблим…