До 37-річниці Чорнобильської катастрофи у Новосавицькій філії-бібліотеці пройшов тематичний захід "Наш вічний біль – Чорнобиль"

Дата: 26.04.2023 11:53

26 квітня – важлива  для України й усього цивілізованого світу дата, яка нагадує людству про наймасштабнішу техногенну катастрофу в світовій історії.

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, в Новосавицькій бібліотеці-філії  було проведено бесіду «Наш вічний біль – Чорнобиль». Під час бесіди згадали про подвиг енергетиків, військових, медиків, транспортників, будівельників, всіх, хто став на шлях і приборкав Чорнобильську катастрофу.

Також у бібліотеці діє тематична виставка "Чорнобиль-довгий слід трагедії". За роком спливає рік, а для України Чорнобиль залишається незагоєною раною... Хочеться , щоб більше ніколи і ніде в світі не повторилося подібне лихо.