Відбулося позачергове пленарне засідання тридцять першої сесії восьмого скликання Великоплосківської сільської ради

Дата: 27.01.2023 15:48

27 січня 2023 року о 10:00 годині відбулося позачергове пленарне засідання тридцятої сесії Великоплосківської сільської ради у приміщенні сільської ради.

У роботі сесії приймали участь 15 депутатів, сільський голова, керівники структурних підрозділів та працівники апарату сільської ради, старости старостинських округів та працівники КНП «ЦПМСД Великоплосківської сільської ради».

Розглянуто питання порядку денного, а саме:

1. Про звіт про виконання сільського бюджету Великоплосківської сільської ради за 2022 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу – Олена Петрейко

2. Про звіт сільського голови про роботу виконавчих органів у 2022 році.

Доповідає: сільський голова – Іван Батурін

3. Про затвердження плану роботи Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму на 2023 рік.

Доповідає: начальник Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму – Володимир Ярочкін

4. Про звіт про роботу Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму у 2022 році.

5. Про розгляд заяв громадян з земельних питань.

Доповідає: начальник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища ‒ Сорокіна Ольга Петрівна