Дата: 26.01.2023 14:34

Відповідно до Регламенту виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Великоплосківської сільської ради №1/08-VII від 17 липня 2019 року, керуючись статтями 42, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», 26 січня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Івана Батуріна.

Згідно плану роботи виконавчого комітету розглянули низку питань порядку денного:

1. Про звіт про виконання сільського бюджету Великоплосківської сільської ради 2022 рік.

Доповідає: Олена Петрейко – начальник фінансового відділу

2. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дітей.

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник Служби у справах дітей

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 8 від 14.01.2021 «Про встановлення тарифів на послуги, що надаються населенню Великоплосківським комунальним підприємством «Сількомунгосп».

Доповідає: Ігор Дмитрієв – начальник КП «Сількомунгосп»