Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує

Дата: 10.01.2023 15:00

Фото без описуРоздільнянське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в  Одеській області інформує: до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів  (RASFF)  від 28 грудня 2022 року № 2022.7602 стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіолу (3-MCPD) у пальмовій олії, що експортувалась з Республіки Гана (імпортер: AhecoMalta) до України (отримувач: ТОВ «ВАКІРК ГРУП КОМПАНІ», просп. Ювілейний, 42 А,  кв. 14, м. Харків , 61153). Доводимо дану інформацію до операторів ринку, які можуть здійснювати обіг вказаної продукції.