Відбулося позачергове пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії восьмого скликання Великоплосківської сільської ради

Дата: 23.12.2022 14:48

23 грудня 2022 року о 10:00 годині відбулося позачергове пленарне засідання двадцять сьомої сесії Великоплосківської сільської ради у приміщенні сільської ради.

У роботі сесії приймали участь 15 депутатів, сільський голова, керівники структурних підрозділів та працівники апарату сільської ради, старости старостинських округів та працівники КНП «ЦПМСД Великоплосківської сільської ради».

Розглянуто питання порядку денного, а саме:

• Про сільський бюджет Великоплосківької сільської ради Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік.
  • Про затвердження плану роботи Великоплосківської сільської ради на 2022 рік.
  • Про упорядкування  заробітної плати,  встановлення надбавок, надання матеріальної допомоги та преміювання голови  Великоплосківської сільської ради на 2023 рік.
  • Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Великоплосківської сільської ради на 2023 рік
  • Про затвердження Програми «Правопорядок» на 2023 рік
  • Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради» на 2023 рік
  • Про затвердження Програми підтримки малозабезпечених верств населення Великоплосківської сільської ради «Турбота» на 2022 рік.
  • Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, охорони земель, містобудування та архітектури на території Великоплосківської сільської ради на 2023 рік.
  • Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Великоплосківської сільської ради на 2022 рік.
  • Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великоплосківської сільської ради на 2022 рік.
  • Про затвердження Програми фінансової підтримки Великоплосківського комунального підприємства «Сількомунгосп» на 2022 рік.
  • Про затвердження  сільської  програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, багатодітних сімей, а також осіб та молоді з їх числа.
  • Про затвердження Програми Великоплосківської сільської ради по підготовці молоді до проходження строкової військової служби, військово-патріотичного виховання молоді на 2022 рік.
  • Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку культури Великоплосківської сільської ради на 2021-2024 роки «Розвиток культури на території Великоплосківської об’єднаної територіальної громади».
  • Про внесення змін до Комплексної Програми соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Соціальний захист населення у Великоплосківській сільській раді».
  • Про  внесення змін до Програми підтримки  та  забезпечення  прав дітей «Щаслива дитина – успішна родина» на 2021-2022 роки.
  • Про встановлення вартості харчування учнів закладів освіти та вихованців закладів дошкільної освіти на 2022 рік.
  • Про затвердження структури, штатного розпису виконавчих органів сільської ради та об’ємів фінансування на 2022 рік.
  • Про затвердження структури, штатного розпису та фінансування комунального закладу Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Великоплосківської сільської ради на 2022 рік.
  • Про затвердження структури, штатного розпису та фінансування закладів освіти, бібліотек та закладів культури Великоплосківської сільської ради на 2022 рік.
  • Про звіт сільського голови про роботу виконавчих органів у 2021 році.
  • Про встановлення ліміту пального для службових автомобілів на 2022 рік.
  • Про затвердження лімітів споживання електричної енергії, вугілля та газу по об’єктам, що фінансуються за рахунок бюджету сільської ради на 2022 рік.
  • Про розгляд заяв громадян з питань надання матеріальної допомоги.
  • Про розгляд заяв громадян з земельних питань.
  • Про затвердження розпоряджень Великоплосківського сільського голови,  прийнятих в міжсесійний період (з 08.12.2021 по 24.12.2021 року).