Відбулося позачергове пленарне засідання двадцять восьомої сесії восьмого скликання Великоплосківської сільської ради

Дата: 16.12.2022 14:38

16 грудня 2022 року о 10:00 годині відбулося позачергове пленарне засідання двадцять сьомої сесії Великоплосківської сільської ради у приміщенні сільської ради.

У роботі сесії приймали участь 11 депутатів, сільський голова, керівники структурних підрозділів та працівники апарату сільської ради, старости старостинських округів та працівники КНП «ЦПМСД Великоплосківської сільської ради».

Було розглянуто одне питання, а саме: