Опалювальний сезон 2022-2023

Дата: 22.10.2022 11:55

Про початок та закінчення опалювального сезону  2022-2023 років

Шановні жителі громади!

Шановні керівники підприємств, організацій, установ!

Стосовно початку опалювального сезону у цей нелегкий для нашої країни час, виконавчий комітет Великоплосківської сільської ради повідомляє наступне.

У відповідності до пункту 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, включення систем опалення здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує +8 °С, а відключення – коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 °С.

На підставі пункту 9.7 ДБН В.2.5-39:2008 «Теплові мережі» при розрахунку графіка температур мережної води в системах теплопостачання слід приймати початок та кінець опалювального періоду за середньодобової температури зовнішнього повітря +8 °С протягом трьох діб.

Пунктом 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України  від 14.02.2007 № 71, передбачено, що опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8 °С та нижче, а закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 °С.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет наголошує, що початок опалюваного сезону 2022-2023 років розпочнеться виходячи з кліматичних умов згідно з правилами технічної експлуатації, будівельними нормами і правилами, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами .

Дякуємо за розуміння!