Відбулося позачергове пленарне засідання двадцять шостої сесії восьмого скликання Великоплосківської сільської ради

Дата: 21.10.2022 15:19

21 жовтня 2022 року о 10:00 годині відбулося позачергове пленарне засідання двадцять шостої сесії Великоплосківської сільської ради у приміщенні сільської ради.

У роботі сесії приймали участь 16 депутатів, сільський голова, керівники структурних підрозділів та працівники апарату сільської ради, старости старостинських округів та працівники КНП «ЦПМСД Великоплосківської сільської ради».

Розглянуто питання порядку денного, а саме:

1. Про звіт про виконання сільського бюджету Великоплосківської сільської ради за 9 місяців 2022 року.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської  ради № 652-VIII від 24 грудня 2021 року «Про сільський бюджет Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області на 2022 рік».

3. Про внесення змін до програми «Правопорядок» на 2022 рік.

4. Про внесення змін до Комплексної Програми соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Соціальний захист населення у Великоплосківській сільській раді»

5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ТОВ «Оператор ГТС України» земельної ділянки під об’єктом трубопровідного транспорту..

6. Про затвердження розпоряджень Великоплосківського сільського голови,  прийнятих в міжсесійний період (з 05.09.2022 по 21.10.2022).