Доземний уклін та вічна пам'ять Героям! Честь і слава захисникам та захисницям рідної землі!

Дата: 14.10.2022 08:00

Напевно, жодному з нас ніколи у житті і на гадку не спало, що станемо свідками війни…
Знали про неї зі спогадів старшого покоління. Про біль, про жах, які довелося пережити і які залишилися з ними на все життя…
Тепер ці відчуття переживаємо ми, наші діти та діти наших дітей… Кожного дня гинуть невинні люди, маленькі діточки, стираються з лиця землі міста та села нашої рідної країни… Відчуття безвиході, біль та туга в душі кожного українця.

Але наші думки кожного дня линуть до тих, хто щохвилини ризикує своїм життям, щоб знищити ворога, заради нашого спокою, заради того, щоб сміялася малеча, спокійно жили люди та назавжди настав мир у нашій країні.

Свято 14 жовтня присвячене мужнім, хоробрим, відважним та найповажнішим синам та донькам України серед яких багато жителів нашої громади.

Честь і слава вам, наші земляки! Сьогодні ми пишаємося вами та молимо Бога, щоб зберіг вас від куль агресора, який прийшов у наш спільний дім. Сьогодні всі об’єдналися заради перемоги, працюємо разом заради майбутнього нашої громади та держави в цілому.

Громада співпрацює з волонтерами, приділяє увагу родинам військовослужбовців. Кожен учасник бойових дій, зареєстрований на території Великоплосківсьої сільської ради, до Дня захисників та захисниць України отримає від жителів громади подарунок на знак поваги, шани та безмежного благоговіння!

Нехай Пресвята Богородиця, дорогі воїни, стане покровителькою кожного з вас, а перемога буде якнайшвидшою!

Доземний уклін та вічна пам'ять землякам - Героям, загиблим за мир та спокій на нашій рідній землі!
Слава нашим захисникам та захисницям!
Слава Україні!
Слава незламному народові, мужністю якого сьогодні захоплюється увесь світ!

Великоплосківський сільський голова Іван БАТУРІН