З Днем народження тебе, село моє, Слов’яносербко!

Дата: 07.10.2022 14:50

З Днем народження

тебе,  село  моє,  Слов’яносербко!

Села, як і люди, мають свій життєпис, свої біографії…

160 років з дня заснування села Слов’яносербка в  загальному історичному часі – період невеликий. Але це життя, майже, п’яти поколінь зі своїми досягненнями та здобутками, зі своїми труднощами та складнощами. Тут жили наші діди, прадіди, тут жи­вуть і працюють разом з нами  наші батьки, наші діти. Тут коріння, яке годує майбутнє нашого  роду.

Тому День села – це свято, що поєднує минуле, теперішнє і майбутнє.

День села – важлива і хвилююча подія для кожного його мешканця.

День народження села – це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості.

Я   майже половину свого життя, зі своєю сім’єю, проживаю разом з вами, дорогі мої СЕРБЧАНИ, у селі Слов’яносербка.

Мені надзвичайно приємно сьогодні разом з вами радіти один одному, тішитись цій землі,  пишатися нашими здобутками.

І я дякую кожному з вас, хто щодня своєю працею, на своєму робочому місці, своїй присадибній ділянці, доглядає та береже  цю рідну,  родючу землю, дбає про наше село Слов’яносербка. Впевнений, що для кожного, хто тут народився і виріс, хто оселився і проживає тут та присвячує себе цьому краю, вкладає свої сили на благо села – наше село найкраще у світі. Адже наше село – це маленька частка прекрасної та могутньої України!

У ці непрості для нашої Батьківщини  часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною. Маючи різні думки і погляди,  вміти чути один одного,  берегти один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Тож, з нагоди Дня села, від сільської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу, від себе особисто вітаю всіх мешканців села   Слов’яносербка  та бажаю  Божої  благодаті  кожній  родині, всім  мирного неба, спокою, злагоди, добробуту.

Наш  життєвий маякразом рухаємось вперед!

З повагою - Іван БАТУРІН, Великоплосківський сільський голова