A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Благодійний фонд «Шлях додому» запрошує на вебінари «Підтримка самореалізації вразливої сільської молоді у суспільстві та в агробізнесі»

Дата: 31.01.2022 17:17
Кількість переглядів: 281

Як допомогти молоді соціально вразливих категорій у здобутті ними професії, бізнес-навичок, та, водночас, у становленні особистості, щоб вони надалі соціалізувалися та включалися у розвиток сільських громад?

Саме такий проект реалізувала команда Благодійного фонду «Шлях до Дому» на Одещині, на базі власного соціального підприємства. 55 випускників навчального табору отримали компетенції, допомогу менторів, а також впевненість у собі та перспективу успішності в аграрній сфері та у житті в цілому.

З 31 січня по 4 лютого Фонд запрошує взяти участь у серії з п’яти вебінарів на загальну тему «Підтримка самореалізації вразливої сільської молоді у суспільстві та в агробізнесі», щоб поділитися можливостями власного підходу, досвідом, уроками та практиками.

Це буде особливо цікаво для представників центрів соціальних служб та структур у справах сім’ї, дітей та молоді, закладів професійної освіти, неурядових організацій, соціально відповідальних підприємств, фахівців з профорієнтації.

Фонд «Шлях до Дому» більше 20 років успішно працює з вразливими дітьми та молоддю, сотні з них отримують комплексні соціальні, освітні та інші послуги на базі семи центрів.

Для участі заповніть коротку форму реєстрації ТУТ:

 

 

 

 

Після реєстрації ви отримаєте посилання на вебінари (однакове для всіх п’яти) на електронну пошту.

Вебінари відбудуться у Zoom за такою програмою:

  • Вебінар 1. 31 січня, пнд, 15.00-16.00. Тема: «Проект «Сучасний агробізнес Одещини на зустріч молоді»: загальний огляд». Чому і як розпочався проект. Цілі, компоненти програми навчання та підтримки. Соціальне підприємство як база проекту. Модель міжсекторної взаємодії в межах проекту. Відгуки партнерів.
  • Вебінар 2. 1 лютого, вт, 15.00-16.00. Тема: «Менторство як ефективний підхід до розвитку». Багатокомпонентний підхід. Мета та завдання, значення та напрями наставництва. Створення умов для навчання та супроводу молоді у складних життєвих обставинах. Підготовка менторів для молоді.
  • Вебінар 3. 2 лютого, ср, 15.00-16.00. Тема: «Соціально-психологічний компонент програми». Що таке soft skills (м’які навички), їх значення для підлітка. Модель професійних компетенцій. Правила та індивідуальний план розвитку soft skills. Налагодження конструктивної атмосфери у групі. Розкриття потенціалу особистості, мотивації студента, згуртування, комунікація. Роль розвиваючого дозвілля та спорту.
  • Вебінар 4. 3 лютого, чт, 15.00-16.00. Тема: «Як зробити з випускника інтернату агропідприємця?». Бізнес-курс в межах проекту. Дуальний формат навчання. Екскурсії на успішні агропідприємства. Розробка та захист бізнес-проектів студентів. Плани на майбутнє.
  • Вебінар 5. 4 лютого, пт, 15.00-16.00. Тема: «Результати проекту та перспективи». Успіхи та виклики. Подальша підтримка випускників та реалізація бізнес-ідей.  Можливості реплікації та масштабування проекту. Відгуки від випускників та партнерів проекту.

Ведучі вебінарів: Тетяна Пилипенко – керівниця проекту, Оріна Осіпова – психологиня, тренерка з наставництва, Віталій Білан – ментор проекту, Руслан Сусол – професор ОДАУ, консультант проекту, Анна Трепалюк – PR-менеджерка проекту, Дмитро Пойда – старший вихователь.

На вебінарах будуть представлені відеоматеріали, презентації та відгуки учасників.

Якщо є запитання, звертайтесь до Анни Трепалюк, e-mail: [email protected]

 

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

Матеріали взято з пошукової системи Google, сайту https://wayhome.org.ua/, листа служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації, т. п.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень