10 грудня 2021 року відбулась робоча зустріч представників об'єднаних територіальних громад з викладачами спеціальності "Геодезія та землеустрій" ОДАУ

Дата: 10.12.2021 16:45

10 грудня 2021 року відбулась робоча зустріч представників об'єднаних територіальних громад з викладачами спеціальності "Геодезія та землеустрій" Одеського державного аграрного університету, на якій доцентом Мовчан Т.В. представлена презентація напрямів можливого співробітництва громад з ОДАУ щодо моніторингових досліджень території, ветеринарного супроводу, лабораторних аналізів широкого спектру, технологічного забезпечення переробних процесів, надання консультативних послуг аграрного бізнесу, підвищення кваліфікації різних напрямків і безкоштовних он-лайн занять для учнів 8-11класів. Смоленська Л.І. звернулась до представників громад з побажанням наступних подальших зустрічей, підтримкою зв'язків, а також обговорили питання можливості профорієнтаційної роботи з учнями 8-11 класів. Адже вибір професії - це найголовніший чинник того, як як складеться подальше життя і як в ньому почуватиме себе людина, чи отримуватиме справжнє задоволення від своєї діяльності. Сподіваємось на плідне співробітництво, взаємопідтримку і дружбу, адже науковий підхід дозволить розвинути агрономічний потенціал кожної громади.