Участь команди «Святогор» у Чемпіонаті Європи м.Маріуполь

Дата: 15.11.2021 12:07

12-14 листопада в місті Маріуполь проходив Чемпіонат Европи по жиму штанги лежачи, становій тязі і армліфтінгу, на який була запрошена команда Великоплосківської об’єднаної територіальної громади «Святогор».

Було заявлено близько 170 атлетів які змагалися в 300 номінаціях, атлети з Польщі, Вірменії, Болгарії, Молдови. Пандемія Covid-19 внесла свої корективи в організацію змагань і велика кількість професійних атлетів не змогла прийняти участь в змаганнях. Наша команда показала непоганий результат, вибороли призові місця.

Поновлений склад команди Великоплосківської об’єднаної територіальної громади «Святогор»:

Шульгін Олексій, Догадаєв Сергій, Цуканова Христина, Д’яченко Владислав, Труханов Владислав, Алимова Анастасія.

Юні спортсмени отримали досвід і масу позитивних емоцій. Дякуємо за допомогу в організації поїздки керівництву Великоплосківської сільської ради, особисто голові сільської ради Батуріну Івану Максимовичу та Лютову Івану Юрійовичу за всебічну допомогу команді!