Молодь Великоплосківської громади обирає здоров’я

Дата: 11.10.2021 12:51

Команда «Святогор» з цілью залучення до занять фізичною культурою та спортом провела відкрите тренування з пауерліфтингу у с.Слов’яносербка, с.Новосавицьке та с.Тростянець. Організатори — головний спеціаліст відділу освіти Гальцев П.Т.та тренер команди «Святогор» Шульгін О.Г.

Тренування відбувались на спортивних майданчиках шкіл. Під час занять Шульгін О.Г. розповів про цей вид спорту, показав техніку виконання вправ, розповів про досягнення команди «Святогор».Усі бажаючи мали можливість спробувати виконувати вправи зі штангою.

Усім присутним сподобався такий підхід до занять, тож за можливості подібні заходи будуть застосовуватися і в подальшому. Завдяки проведенню занять на відкритому повітрі кожна клітина тіла, у тому числі й клітини мозку, насичуються киснем, а це покращує концентрацію та пам’ять, підвищує розумові здібності, зокрема зростає рівень гормонів "щастя", які автоматично гарантують поліпшення настрою.