Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

«Історія державного прапора України»

Дата: 20.08.2021 12:19
Кількість переглядів: 300

     Фото без опису

     На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги   громадян до державних символів Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987 встановлено День Державного Прапора України, який відзначається щорічно 23 серпня.

    Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, який уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Та протягом років наш стяг став не просто символом державності – він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор є уособленням свободи, сили і єднання нашого народу. Представлена література розкриває історію появи українського національного прапора, його використання в Україні в різні історичні періоди, ставлення до державної символіки в наш час.

   23 серпня в Великоплосківської бібліотеці читачам була представлена книжкова виставка «З неба та сонця наш прапор ясний» та відеоролик «Прапор, що пройшов через віки», присвячений  до  Дню Державного Прапора України.

   Матеріали дають змогу  відвідувачам  побачити минуле і сучасне України, нелегкий процес державотворення,  згадати імена та постаті великих українців, котрі  в різні часи прославили Україну.

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень