Великоплосківська громада відмітила 25-у річницю Конституції України.

Дата: 28.06.2021 18:54

До свята готувалися всі колективи художньої самодіяльності будинків культури і жителі с. Слов’яносербка. Урочисте  свято заплановано було провести в Словяносербському старостинському окрузі. З високою відповідальністю готовилися прийняти гостей староста округу Бондаренко Ірина Василівна та її  дружня команда- працівники закладів культури, Слов’яносербського ЗЗСО, сільської ради. Майстерно було прикрашено сцену в яскравих жовто-блакитних кольорах, найближча територія центрального стадіону в яскравих кольорових кульках, квітах.

На свято були запрошені представники влади і жителі громади.

28.06.2021 рівно о 10.00 на центральному стадіоні с. Слов’яносербка розпочалося урочисто свято, присвячене 25-ї річниці Конституції України. Завітали на свято голова районної державної адміністрації Приходько Сергій Миколайович , депутат Роздільнянської  ради Одеської області, голова депутатської фракції «Слуга народу» Середа Ігор Сергійович,  завідувач юридичним сектором апарату Роздільнянської районної державної адміністрації  Кітготко Катерина Анатоліївна,  депутати Великоплосківської ради, старости округів громади, колективи художньої самодіяльності будинків культури с. Тростянець, с. Великоплоске, с. Новосавицьке , с. Слов’яносербка, народні колективи та жителі громади.

Урочисте відкриття  свято почалося з гостинного привітання старости Слов’яносербського старостинського округу Бондаренко Ірини Василівни  та виносу великого прапора України (завдовжки 25 м), гімну України. Представники від усіх організацій урочисто, з великою гордістю і повагою винесли флаг .

Привітав всіх присутніх зі святом Великоплосківський сільський голова Батурін Іван Максимович зі словами пошани та любові до рідного краю та поваги до основного закону країни - Конституції України.

Голова районної державної адміністрації Приходько Сергій Миколайович подарував слова вітання зі святом всім жителям Великоплосківської громади і вручив грамоти: почесна грамота від голови обласної ради –  начальнику служби у справах дітей Великоплосківської сільської ради Кравцовій Світлані Вікторівні,  грамота від голови районної державної адміністрації  старості Слов’яносербського старостинського округу Бондаренко Ірині Василівні,  директору Новосавицького ЗЗСО Стукаловій Ліні Борисівні.

Наше свято прикрашала виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва (вишивка бісером та стрічками) Великоплосківської громади – «Нитками вишита любов». Гарні  роботи  зачарували глядачів своєю майстерністю та яскравими кольорами. Грамотами відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради було нагороджено майстрів: Іванову Віру Василівну,  Іванова Романа Миколайовича(Новосавицький старостинський округ), Берізко Наталю Олексіївну, Лєпа Валентину Юріївну(Слов’яносербський старостинський округ), Смолінську Олесю Леонідівну, Вишнякову Тетяну Олегівну(Тростянецький старостинський округ), Тиханську Ірину Іванівну,  Прівалову Поліну Яківну(с.Великоплоске).

Секретарем Великоплосківської сільської ради Шлюшкіним Сергієм Леонідовичем було підведені підсумки  та оголошено переможців конкурсу «Краща садиба» на території Великоплосківської сільської ради.  Були відмічені призами та грамотами Левченко Микола Іванович, Привалови Тетяна Василівна і Сергій Максимович, Новосавицький ЗЗСО, старообрядницька церква с. Великоплоске.

Дуже сподобалось глядачам пісенні композиції,танцювальні номери  від художньої самодіяльності будинків культури та пісенні і танцювальні флешмоби. Разом співали, танцювали як велика родина.

Після святкового концерту всіх присутніх було запрошено до пригощання. Смачна шурпа та каша очікувала всіх гостей свята. Посмішки сіяли та пісні лунали у нашому краю в цей святковий день.

Живи та процвітай наша країно!