Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Працевлаштування

Дата: 15.06.2021 17:07
Кількість переглядів: 255

Фото без опису

Прикладом успішного працевлаштування, що є результатом об’єднання зусиль - власних та служби зайнятості, може похвалитися колишня безробітна із села Новоборисівка Лілія Капраш. Нещодавно закінчила Одеський ДЗПНПУ ім. К.Д. Ушинського та здобула педагогічну освіту. Свою трудову діяльність реалізовувала вихователем дошкільного навчального закладу , а останні три роки працювала бухгалтером на ПАТ "Весело - Кутський комбінат хлібопродуктів" та після звільнення їй довелося звернутися за допомогою в пошуках роботи до Великомихайлівської районної філії ООЦЗ. 
Під час перебування на обліку Лілія Капраш виконувала всі рекомендації фахівців ЦЗ, і результатом якісної командної роботи стало працевлаштування Лілії Василівни до Новоборисівської ОТГ на посаду фахівця із соціальної роботи.
Отож, завдяки спільним зусиллям Л.В.Капраш та кар’єрного радника, жінка змогла знайти своє місце на ринку праці. «Я раджу всім, хто зараз перебуває в пошуках роботи, не зволікати, а звернутися до служби зайнятості, адже компетентна допомога додає більше шансів на успіх» - саме так зауважує Лілія Василівна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень