Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ

Дата: 03.06.2021 16:34
Кількість переглядів: 1005

 

Відповідно до рішень сесії Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області від 30 квітня 2021 року №205-VIII «Про    оголошення     конкурсу   на   заміщення вакантних    посад  директорів закладів загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради»,                   від 15 квітня 2020 року №1/258-VII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області» 03 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників Тростянецького та Слов’яносербського закладу загальної середньої освіти  Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області.

 

На засіданні члени конкурсних комісій розглянули питання:

1. Про затвердження порядку денного засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення  вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області.

2. Про дотримання норм Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Великоплосківської сільської ради від 15.04.2020 р. №1/258-VII.

3. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсах на посади керівників закладів загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради та допуск/недопуск їх до етапів конкурсних відборів.

4. Про затвердження графіків проведення етапів конкурсних відборів на посади керівників закладів загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради.

5. Про затвердження тестових та ситуаційних завдань для перевірки професійних компетентностей кандидата на посаду керівника закладу освіти Великоплосківської сільської ради.

6. Про обрання лічильної комісії для організації проведення таємного голосування з визначення переможців конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради.

 

Подано всього 3 заяви, до наступного етапу конкурсу допущено 3 конкурсантів:

Тростянецький ЗЗСО:

1.Богацький Дмитро Юрійович.

2. Загорська Лада Борисівна.

Слов’яносербський ЗЗСО:

    1.Будковська Валентина Андріївна.

Наступні етапи конкурсу планується провести 09.06.2021 року.

Протокол засідання конкурсної комісії додається.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень