«Герої, які врятували світ»

Дата: 26.04.2021 11:56

Сьогодні чергова річниця Чорнобильської катастрофи. 35 років... Але ця трагедія продовжується і сьогодні. Вона забрала багато життів протягом 35-ти років і продовжує забирати їх сьогодні. Людський фактор відіграв величезну роль у цій трагедії, тому ми повинні пам’ятати, що "мирний атом" залежить від нас. Кожен повинен пам‘ятати, що від кожного його кроку і кожної  його дії може залежати не тільки його життя, а ще й життя тих, хто поруч, життя країни.

Наші земляки, які не дивлячись на смертельну небезпеку з честю виконали свій обов'язок - Куделін Павло Іванович, Попов Петро Тимофійович, Вольвіч Олександр Миколайович, Чернігівський Іван Васильович, Шульгін Іван Федорович, Тиханський Степан Ілліч, Стамов Андрій Пилипович, Шлюшкін Іван Іванович,  Юрков Віктор Григорович.