"У пошуках солодких скарбів Діда Мороза"

Дата: 11.01.2021 08:30

Дитинство – пора чудес та казок. І якщо дуже постаратися, увімкнути уяву – можна подарувати дітям довгоочікуване свято не порушуючи вимог, які диктує нам пандемія.

“Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – причини”

Адже, навіть в умовах карантинних обмежень ми зуміли створити для дітей новорічне свято.

Проведення свята у форматі казки-квесту "У пошуках солодких скарбів Діда Мороза" дозволило нам залучити учнів до святкувань дотримуючись усіх карантинних обмежень. Протягом декількох днів, по черзі запрошували групи дітей до захоплюючих пошуків довгоочікуваних подарунків. На стежинах казки дітям траплялись Зима з таємничими загадками, Хранителька зимових книг, та ще довелося дзвонити самій Сніговій Королеві, але найприємнішим моментом стало вручення подарунків від «Зимового Чарівника».