НЕ ДОПУСТИМО НЕЩАСНІ ВИПАДКИ СЕРЕД ДІТЕЙ!

Дата: 24.03.2021 09:40

Головним управлінням Національної поліції в Одеській області проаналізовано зареєстровані факти нещасних випадків , що сталися з дітьми впродовж лютого 2021 року.

Територіальними відділами і відділеннями поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області за 2 місяця 2021 року зареєстровано 137 нещасних випадків з дітьми, в результаті яких постраждали 85 хлопчиків та 52 дівчинки.

Найбільша кількість постраждалих дітей – це діти віком до 6 років – 34 та діти віком від 6 до 12 років – 45. Діти віком від 13 до 15 років – 30 та віком від 16 до 18 років – 28 дітей. В м. Одесі зареєстровано 46 нещасних випадків з дітьми, в Одеській області – 91.

Переважно нещасні випадки з дітьми траплялися внаслідок:

падіння/удари

77

ДТП

28

отруєння газом

12

побутових різаних (рваних) ран

4

необережного поводження з тваринами/комахами (удар/укус)

3

ураження електрострумом

медикаментозного отруєння

необережного поводження з петардами

1

потрапляння чужорідного тіла у частини тіла

харчове отруєння

падіння важкого об’єкту

хімічне отруєння

падіння з балкону

1

Також, з початку року зареєстровано 11 смертельних випадків з дітьми, які сталися внаслідок:

смерть через хворобу

6

синдрому раптової смерті

пожежі

2

асфіксії (кормом для тварин)

1

Встановлено, шо основними причинами нещасних випадків з дітьми, пов’язаних з опіками, є недостатній догляд батьків за дітьми та їх безвідповідальне ставлення до забезпечення безпеки своїх дітей, а також відсутність роз’яснювальних бесід з дітьми щодо елементарних заходів безпеки.

Враховуючи вищезазначене служба у справах дітей, старости та депутати Великоплосківської сільської ради під час профілактичних рейдів серед сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах проводить просвітницькі бесіди стосовно недопущення та попередження нещасних випадків серед дітей.

У закладах загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради були проведені бесіди щодо попередження нещасних випадків та суїциду серед дітей.