Зі святом Весни!

Дата: 08.03.2021 12:04

Дорогі, милі, єдині, кохані, рідні, незрівнянні, надійні і найкращі жінки
Великоплосківської ОТГ.

Прийміть найщиріші вітання зі святом Весни!

Ми всі віддаємо вам шану, любов і вдячність за красу, розум, ніжність і доброту, витримку і мудрість. Рідна земля щедро нагородила вас життєдайною силою, привабливістю, працездатністю, витоки яких закладені у ваших родинах. Ви виступаєте берегинями роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте батьківський край, примножуєте його успіхи і досягнення. Дякуємо вам за те, що ви однаково сумлінні вдома, беручи на себе велику частку турбот, і на роботі, яку облагороджуєте своєю сумлінною працею. Ви – уособлення найвищих людських чеснот!
Шановні жінки! Залишайтесь і надалі найчарівнішими, найжіночнішими, найкрасивішими, найкоханішими, найзвабливішими, найзагадковішими, найкращими!
Бажа
ємо, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!