Масляничні посиденьки у Слов'яносербському старостівському окрузі

Дата: 13.03.2021 14:56

Фото без описуМасляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.У народі це свято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів полягала в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.От і в нашім селі ,у четвер у Будинку культури відбулися масляничні посиденьки, підготовлені працівниками бібліотеки та будинку культури,на якому були присутні представники всіх сіл нашої Великоплосківської ОТГ. Посиденьки пройшли в веселій та дружній атмосфері.Всі приймали участь у різноманітних конкурсах,згадували та співали пісні нашого краю.Скуштували смачних млинців.На завершення присутні водили хоровод навколо "опудала зими" ,яке потім спалили.Ми дуже вдячні всім тим, хто до нас завітав, бажаємо вам міцного здоров'я, миру та злагоди.